Одесит пошкодив решітки на вікнах магазину та розбив скло

>

Щонайменше п’ять років позбавлення волі загрожує жителю Одеси за крадіжку з магазину-кафе в одному з сіл Березівського району. 24-річний правопорушник спричинив власниці матеріальний збиток розміром понад 22 тисячі гривень і намагався уникнути відповідальності, переховуючись від поліцейських.
Втім правоохоронці його розшукали і повідомили про підозру.

Молодик з Одеси приїхав у гості до сестри в одне з сіл Стрюківської сільської громади, де обікрав магазин-кафе. Зловмисник пошкодив решітки на вікнах, розбив скло та проник усередину приміщення. Звідти він викрав тютюнові вироби, алкогольні напої, продукти харчування та майже п’ять тисяч гривень і втік до обласного центру.

Загалом правопорушник спричинив потерпілій збитків на суму більше ніж 22 тисячі гривень.

В ході проведення слідчо-розшукових дій правоохоронці наступного ж дня встановили, що до злочину причетний 24-річний одесит. Втім на пошуки молодика довелося витратити більше часу, оскільки він почав переховуватися.

«Врешті вжитими заходами правопорушника розшукали. За наявності достатніх доказів, зібраних у ході досудового розслідування, фігуранту повідомили про підозру у таємному викрадені чужого майна, тобто крадіжці, поєднаній з проникненням у приміщення та вчиненій в умовах воєнного стану. Цей злочин кваліфікується за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України і карається позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років», — розповів т.в.о. заступника начальника – начальника слідчого відділу Березівського районного відділу поліції Віталій Недзельський.

Источник