Одесит підкорив найвищу вершину Землі — новини Одеси

Одесит підкорив найвищу вершину Землі - новини Одеси

Одеса

Одеський гід-альпініст Олег Іванченко за 26 днів підкорив найвищу (близько 8850 метрів) земну вершину – Еверест. Це був його перший підйом на гору — він супроводжував групу в якості гіда та організатора.

Про це Олег Іванченко розповів на своїй сторінці у Facebook.

«Якщо коротко — Еверест. Написати більше треба трохи часу, щоб зібрати думки і тіло…17 травня в 11:05 стояв на вершині найвищої точки землі. Місцями було складно, гора велика, і запас витривалості мав бути відповідним. Проте, хоч і страждали, набрав 2 кг зайвої ваги. Недивлячись на те, що це був мій перший Еверест, йшов з групою, в якості гіда і організатора. Все вийшло майже ідеально і досить оперативно. Чудова програма акліматизації, погода і відпочинок на малій висоті дозволили досягнути поставленної цілі. Від Катманду до вершини сходження зайняло 26 днів. Завдяки непальській приймаючий стороні, сильній команді шерпів змогли здійснити мінімум 2 національних рекорди (але це окрема історія)», — розповів альпініст.

Ось так виглядало сходження групи під керівництвом одеського гіда-альпініста Олега Іванченка.

Олег Іванченко – творець команди пригод «ЕкстрімГід», гірський гід, місто Одеса. Здійснив більше 20 сходжень на Ельбрус. У туризмі з 2002 року, КМС з гірничого туризму.