Одесит, який застосував газовий балончик у бік безпритульної собаки, заявив, що має фобію

>

Відносно жителя Одеси, який застосував до безпритульної собаки газовий балончик, поліцейські склали адміністративні матеріали.

Про інцидент із твариною, який стався біля дитячого майданчика на території одного із житлових комплексів на вулиці Басейній, поліцейські дізналися під час моніторингу інтернет-мережі.

В ході відпрацювання отриманої інформації правоохоронці встановили, що 28-річний чоловік на очах у своїх сусідів, серед яких були діти, розпилив балончик у бік безпритульного пса, коли той не становив для нього та оточуючих жодної загрози. На щастя, тварина не постраждала.

«У своє виправдання правопорушник пояснив, що має на вуличних собак фобію. Дільничні офіцери поліції склали відносно містянина протоколи за ч. 1 ст. 89 (жорстоке поводження з тваринами) та ч. 1 ст. 195-3 (порушення правил застосування спеціальних засобів самооборони) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальне покарання, яке тягнуть за собою їхні санкції, – штраф від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3400 до 5100 гривень», — повідомив начальник відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 Вячеслав Барба.

Источник