Одеса побачила картини незламних жінок

>

17 серпня у творчому просторі «Діалоги» (Соборна площа, 2) відкрилася виставка «НЕзламні жінки». На ній представлені роботи 18 жінок різного віку з Херсону, Миколаєва, Луганська, Донецька, Дніпра та Маріуполя.

Учасниці виставки не є професійними художницями. Лише одна з них, хоч і аматорка, дійшла до такого рівня, що у неї мала відбутися виставка в маріупольській галереї, — але війна все перекреслила.

Проєкт, став для учасниць своєрідною арт-терапією. 2 тижні жінки спілкувалися з художницею Ольгою Разінкіною. Спочатку вивчали творчість трьох дуже незвичайних художників – Марії Примаченко, Олександра Богомазова та Соні Делоне – та копіювали їх роботи. А потім вже почали створювати свої, виражаючи свій внутрішній світ та переживання. Вийшли дуже яскраві, виразні та цікаві роботи акриловими фарбами.

Проєкт реалізується громадською організацією «Світ мистецтва» та творчим простором «Діалоги» в рамках програми підтримки жіночих ініціатив «СИЛА ЖІНОК» #силажінок. Також допомогу надала громадська організація «Інститут партнерства та сталого розвитку».

Виставка триватиме до 31 серпня.

Олена Камінська
для Погляд з Одеси
фото автора

 

Источник