Після початку широкомасштабної війни та стратегічного розгортання Збройних Сил України потреба в підготовці військовослужбовців за напрямком Сил підтримки виросла у сотні разів. Враховуючи кількісні показники 2021-го та 2022 року, можна говорити про збільшення обсягів підготовки до 400 відсотків. Про це розповів Командувач Сил підтримки ЗСУ бригадний генерал Дмитро Герега спеціально для АрміяInform.
— Для забезпечення реалізації цієї потреби в Командуванні функціонує 143-й об’єднаний навчально-тренувальний центр, що є осередком підготовки рядового сержантського та старшинського складу за інженерним напрямом, напрямом військ РХБ захисту та геопросторової підтримки, крім того, у підпорядкуванні є 3 кафедри військової підготовки для офіцерів запасу. Також ми беремо участь та надаємо допомогу під час відновлення боєздатності загальновійськових бригад та інших військових частин, що виходять у тилові райони після виконання бойових завдань щодо сприяння в забезпеченні озброєнням та військовою технікою, підвищення рівня індивідуальної та колективної підготовки”, — зазначив бригадний генерал Дмитро Герега.
Він також зауважив, що, починаючи з вересня 2022 року, постійно триває робота щодо координації вишколу за напрямом Сил підтримки, який здійснюється також і на території країн-партнерів, зокрема на новітніх зразках інженерного озброєння, військової техніки та засобах РХБ захисту.
Яна Задубінна
Кореспондент АрміяInform
Прокомментируйте