Навчання під час війни: коли студенти Чорноморська повернуться до своїх вишів

Здобуття вищої спеціальної освіти залишається в Україні пріоритетним напрямом серед цивільного населення, щоб відбудовувати і творити нову вільну країну після перемоги над окупантами РФ. У сотень чорноморських студентів, які навчаються в Одесі, новий навчальний рік може розпочатися значно раніше, ніж у мирний час, але й канікули їм обіцяють набагато триваліші.

Так, Міносвіти наполегливо рекомендує інститутам та університетам розпочати новий навчальний рік уже з 15 серпня, щоби провести першу сесію до початку зими. Другий семестр таким чином буде запущено аж 15 лютого, тобто між навчальними півріччями студентів чекає цілих 2,5 місяці зимових канікул, що, ймовірно, дозволить місцевим бюджетам суттєво заощадити на опаленні

При цьому столичні чиновники закликають забезпечити безпечні умови для студентів очної форми навчання з обладнанням приміщень для укриття у разі повітряної тривоги. Усі викладачі вишів будуть проінструктовані про поведінку під час сигналу сирени: учнів необхідно централізовано вивести з аудиторій у підземні укриття.

Источник