Над Одещиною знищили російський безпілотник

(Фото ілюстративне, пресслужба Міноборони)

Вдень 13 серпня, близько 13-ої години, у небі над Одещиною воїни зенітного ракетного підрозділу повітряного командування «Південь» знищили черговий російський безпілотний літальний апарат "Орлан-10", який намагався вести повітряну розвідку. Про це повідомила служба зв’язків з громадськістю повітряного командування "Південь".

«Орлан-10» — це російський багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ведення спостереження за протяжними і локальними об'єктами у важкодоступній місцевості. Дільшість комплектуючих БПЛА — іноземного, тобто не російського походження. Вартість одного «Орлана-10» — близько 80-120 тис. доларів США, в залежності від комплектації.

У червні українські воїни збили над Одещиною ворожий розвідувально-ударний безпілотний літальний апарат "Форпост". 9 травня над Одещиною збили черговий "Орлан-10", а вранці 7 травня над Одещиною знищено безпілотник «Форпост». 3 травня ЗСУ збили два ворожих безпілотники: "Форпост" та "Орлан-10". 2 травня військові також повідомили про знищення такого ж БПЛА на Одещині. 

Водночас ворог не припиняє спроби завдати по Одещині ракетних ударів. 8 серпня підводний човен чорноморського флоту російської федерації, близько 10-ої години, запустив ракету типу "Калібр", однак її збили бійці протиповітряної оборони повітряного командування "Південь".

4 серпня російські військові випустили по Одеській області ракету "Онікс", проте ракета розірвалася в повітрі на підльоті до суходолу. 

Більше про російське вторгнення у хроніці ІзбірКома. 

Источник