На Запоріжжі трьох колишніх працівників ДСНС запідозрено у державній зраді, — прокуратура | Кримінал

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом громадянам у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.

За даними слідства,  начальник  Мелітопольського районного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області та два заступники начальника одного з  його відділів залишились у тимчасово окупованому російськими загарбниками Мелітополі та перейшли на бік ворога. Зрадивши присязі,  вони розпочали службу в так званому «Главном управлении по чрезвычайным ситуациям военно-гражданской администрации Запорожской области».

Підозрювані надавали окупантам усіляку допомогу в становленні та зміцненні ворожої влади на захопленій території Запорізької області. Вони не тільки підтримували «приєднання» служби рятівників до складу «МЧС России», а й  брали участь в організації. Працюючи на окупантів схиляли колег як зі свого, так і з інших підрозділів ДСНС до вступу в цей незаконно створений орган, а також агітували і місцевих жителів до співпраці з ворогом. 

Наразі всі вони звільнені з ДСНС України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Мелітополі.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Источник