На Вінниччині судитимуть банду зеків-шахраїв, які із «зони» дурили людей | Криминал

03.05.2022 10:45

Прокурором обласної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно організатора та трьох членів організованої злочинної групи, які шляхом обману заволоділи коштами мешканців різних регіонів України.

У ході розслідування встановлено, що, члени організованої злочинної групи, відбуваючи покарання в одній з установ виконання покарань Вінниччини, використовуючи наявну у мобільних додатках миттєвого обміну повідомленнями інформацію про анкетні дані потерпілих, по черзі телефонували їм представляючись працівниками структурних підрозділів банківських установ, вводили в оману, повідомляючи про спроби іншими особами здійснення несанкціонованого зняття коштів з їх карткових рахунків та пропонували запобігти цим спробам надавши реквізити  банківських карток. Введені в оману потерпілі повідомляли реквізити власних банківських карток членам злочинного угруповання, використовуючи які вони заволодівали грошовими коштами громадян.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

За матеріалами прокуратури Вінницької області

Источник