На Вінниччині 56-річного художника судитимуть за розбещення маленьких учениць | Кримінал

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури завершено досудове розслідування та передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 56-річного вінничанина.

У ході слідства встановлено, що обвинувачений під приводом приватних уроків з малювання, які проводив у власній оселі, користуючись своїми віковими та фізичними перевагами, авторитетом вчителя, здійснював фізичне та інтелектуальне розбещення неповнолітніх дівчат.

Крім того, вводячи дітей в оману щодо подальшого здійснення та навчання малюнку з натури, використовуючи психічний вплив, пропонував малолітнім оголити своє тіло, після чого фотографував дітей, а графічні зображення зберігав на власних технічних засобах для подальшого особистого перегляду. У  мобільному телефоні та комп’ютері обвинуваченого виявлено фото та відеозаписи, які зловмисник намагався видалити, аби запобігти викриттю та покаранню.

У разі доведення винуватості у вчиненні інкримінованих злочинів у судовому порядку, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Источник