На Одещині вилучили понад 4 тонни підробного алкоголю

Детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області завершили досудове розслідування у справі щодо незаконного виготовлення та збуту віскі, горілки й коньяку. Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки.

За версією слідства, «елітний алкоголь» продавали у точках роздрібної торгівлі на стихійних ринках Одещини.

Правоохоронці провели обшуки за місцем виготовлення товару. Вилучено понад 4,5 т підробленого алкоголю у тетрапаках, скляних, пластикових пляшках, каністрах різного об’єму та спирт. Крім того, було вилучено обладнання для виготовлення та розливу готових напоїв, пристрій для закорковування, тару та концентрати. Орієнтовна вартість майна — 1,5 млн грн. Наразі на нього накладено арешт.

Обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) направлено до суду.

Раніше детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) в Одеській області повідомили про підозру виконуючій обов’язки голови правління одного з українських банків в ухиленні від сплати ПДВ в особливо великих розмірах.

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) в Одеській області забезпечили відшкодування збитків завданих Держбюджету підприємством, яке спеціалізується на виробництві електророзподільної та контрольної апаратури.

Источник