На Одещині планують відкрити нові реабілітаційні центри для військовослужбовців — новини Одеси

На Одещині планують відкрити нові реабілітаційні центри для військовослужбовців - новини Одеси

Одеса, Одещина

Другий Форум відновлення Одещини «Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація» був присвячений питанням реабілітаційної допомоги для військовослужбовців та всіх, хто потребує психологічної та фізичної підтримки.

Міжнародні партнери планують інвестувати у розвиток нашої медицини для покращення здоров’я кожного українця. Тож цей захід став своєрідним комунікаційний майданчиком для бізнесу, влади, громадскості та наших донорів.

На Одещині планують відкрити нові реабілітаційні центри для військовослужбовців - новини Одеси

Понад півтори сотні фахівців сфери охорони здоров’я, представники бізнесу та закордонні партнери обмінювалися досвідом і напрацювали рішення щодо процесів реабілітації українців.

Під час панельних дискусій обговорили:

  • потенціал Одеської області, організацію ефективної системи надання реабілітаційних та медичних послуг
  • доступність цих послуг та ситуацію із цим наразі, на що ще треба звернути увагу
  • привабливість регіону для сучасного, системного підходу до організації комплексної реабілітації та відновлення здоров’я українців, зокрема мешканців Одеської області.

Одеський регіон один з тих, хто найбільше адаптований для лікування та фахової реабілітації людського здоровʼя.

«Здоров’я та працездатність нації — головні складові відновлення та відбудови України. Одеська область має всі шанси стати потужним регіональним хабом з психологічної та фізичної реабілітації на Півдні України. У нас вже є успішні кейси відкриття реабілітаційних центрів. У планах відкриття нових. Зокрема не тільки для військовихих, а й їх сімей, які теж потребують підтримки», — зазначив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.