На Одещині домашній собака покусав маленьку дитину та 15-річного хлопця, — поліція | Кримінал

Зі служби «103» до поліції  надійшло повідомлення про те,  що до лікарні з одного із сіл Дальницької сільської громади доставлені двоє дітей двох та п’ятнадцяти років з укушеними ранами.

«Виїхавши за викликом, поліцейські попередньо встановили: поки мати дітей перебувала в будинку, молодший син вийшов на подвір’я і підійшов до домашнього дворового собаки, який був на цепу. Той кинувся на хлопчика і покусав за обличчя та плече. Почувши крики дитини, до неї вибіг старший брат, і пес дістав його також, вкусивши за ногу. Мати забрала синів від собаки і викликала «швидку», яка доставила їх до медичного закладу. Найменшому потерпілому лікарі діагностували множинні укушені рани обличчя та плеча, а старшому –  укушену рану гомілки. Зараз діти разом з матір’ю знаходяться у лікарні. Стан здоров’я неповнолітніх пацієнтів задовільний», — розповів старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Одеського районного управління поліції № 2 Олександр Сухацький.

Капітан поліції зазначив, що повні обставини події наразі встановлюються, і закликав батьків пильніше дивитися за дітьми, особливо маленькими. 

За матеріалам поліції Одеської області

Источник