Митрополит Одеський та Ізмаїльський, Владика Агафангел молився за Україну та її захисників

>

У чоловічому скиту на честь Ікони Божої Матері «Всецариця» Одеської єпархії Української Православної Церкви сьогодні було престольне свято. Святкове Богослужіння очолив Митрополит Одеський та Ізмаїльський, Владика Агафангел.

Біля входу до храму Владику зустріли православні віруючі. Всі вони подякували Митрополиту Одеському та Ізмаїльському за невтомну молитву за Україну та її захисників, за численні добрі справи.

Владика Агафангел вщанував храмову ікону Богородиці «Вецариця». Відомо, що ця ікона чудово зцілює онкологічні хвороби після молитви (Акафіста), який співають Богородиці.

В Одесі проблема онкозахворювань є болючою. Саме тому до скита, який розташований в Одесі на вулиці Василя Стуса, завжди приходить багато людей, які щиро моляться і вірять у зцілення.

31 серпня став справді визначним для тих, хто прийшов до чоловічого скита, адже вони мали нагоду помолитися біля Чудотворної ікони разом з Владикою Агафангелом.

Чоловічий скит на честь Ікони Божої Матері «Всецариця» Одеської єпархії Української Православної Церкви є канонічним підрозділом Іллінського чоловічого монастиря.

Відео прес-служби Одеської єпархії УПЦ:

Источник