Місто-герой Миколаїв скоро буде з водою: роботи ведуться посеред замінованих полів

Минулого тижня українські військові взяли під контроль магістральний водогін, який постачав Миколаїв водою. Незабаром у місті буде відновлено водопостачання.

Для того, щоб вода з’явилась у домівках мешканців Миколаєва максимально швидко, в режимі 24/7 працюють місцеві комунальні служби – звичайні чоловіки, яких вже також вважають героями. Вони йдуть одразу за саперами — ті розміновують територію, а далі комунальники виконують свою частину роботи: демонтують зруйновані ділянки водогону, прочищають частини, які вціліли, і зварюють метал.
«Труба, через яку проходить вода до Миколаєва, суттєво пошкоджена в 4 місцях, в одному з них засувка розірвана на багато частин. Саме в цій точці окупанти заклали 2 заряди тротилу, один спрацював, інший – ні. Рашисти ціленаправлено знищували наш водопровід – і це має знати кожен українець. Щирі слова глибокої вдячності всім нашим комунальникам, співробітникам Миколаївоблтеплоенерго, Водоканалу, Укртрансгазу, які в складних умовах працюють 24/7 заради того, щоб якомога швидше у домівках мешканців Миколаєва була якісна вода. Низький уклін і слава нашим ЗСУ за кожен сантиметр відвойованої української землі і за право знаходитись на ній», — поділився радник мера Миколаєва з гуманітарних питань, екс-депутат Чорноморської міської ради Іван Сміренський, який також побував на місці ремонтних робіт.

Нагадаємо, 12 квітня через перебитий росіянами водогін Дніпро-Миколаїв місто залишилося без централізованого водопостачання.

Источник