Мінвідновлення планує віддати в концесію три термінали в порту «Чорноморськ»

Мінвідновлення готує до передачі у концесію портові термінали «Чорноморська». Про це повідомили в пресслужбі Мінвідновлення.

Передати планується перший, контейнерний та п’ятий термінали. Відповідний процес розпочався ще до повномасштабного вторгнення росії, а зараз профільне міністерство його відновлює. Перший етап – розробка технічно-економічного обґрунтування, наступний – проведення конкурсу серед бажаючих отримати в концесію термінали порту «Чорноморськ».
«Задача майбутнього інвестора – ефективно управляти терміналами морського порту «Чорноморськ» та розвивати їх. Що дасть концесія державі? Україна щороку отримуватиме концесійний внесок та стабільні надходження податків до бюджету. Приватне партнерство призведе до значних інвестицій, дозволить оптимізувати логістику перевезень та підвищить якість надання послуг», — підкреслив віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков.
Нагадаємо, що в 2021 році в концесію віддали миколаївський порт “Ольвія”, проте його діяльність заблокувала рф. Також під обстріли потрапили об’єкти в порту.

Источник