Миколаїв долучився до порятунку тварин у Херсоні

Українці з усієї країни продовжують об’єднуватись, щоб максимально оперативно допомагати жителям Херсонщини, які постраждали після підриву греблі Каховської ГЕС. Десятки населених пунктів уже затоплені, люди рятують не лише власне майно, а й тварин від загибелі у великій воді.

Підрив греблі Каховської ГЕС спричинив небачену катастрофу на Херсонщині. Під ударом опинилися мешканці окупованих територій, звідки російські військові не дають людям врятуватися. На підконтрольній же Києву землі евакуація триває. Утім не всі люди змогли забрати тварин із собою.

Задля спасіння звірів до регіону з’їжджаються волонтери з усієї України. До порятунку долучився і Миколаїв.
«Останні дні переповнені жахом та люттю. Страшна трагедія підриву Каховської ГЕС торкнулась не лише людей, а й тварин, які не здатні самі про себе попіклуватись. У ці дні співробітники миколаївського КП «Центр захисту тварин» поїхали до Херсона, аби рятувати братів наших менших. Дякую всім, хто в цей важкий час знаходить можливість протягнути руку допомоги іншим, особливо беззахисним тваринам. Рятувальні операції продовжуються, а з ними лише збільшується лють та ненависть до цинічного ворога», —  поділився ексдепутат Чорноморської міської ради, радник мера Миколаєва Іван Сміренський.
Зусиллями миколаївського КП «Центр захисту тварин» врятовано більше 100 собак та 30 кішок, серед них як домашні так і бездомні тварини, що опинились у полоні води. Всі врятовані тварини відправляються на перетримку до нашого підприємства.

Источник