Мерія за 1,1 млн. грн. проведе експертизу узвозу Марінеска — новини Одеси

Мерія за 1,1 млн. грн. проведе експертизу узвозу Марінеска - новини Одеси

Одеса

За два місяці експертизи планують з’ясувати всі обставини зсуву на узвозі Маринеско. На це з бюджету виділили 1 млн 140 тис. грн.

Про це повідомив віцемер Одеси, директор департаменту земельних ресурсів Олександр Філатов.

Нещодавно стало відомо про зсув узвозу Маринеско, це може призвести до зупинки курсування трамвайного маршруту «Північ-Південь». Довжина проблемного місця — приблизно 50 метрів. Глибина просідання — 40 см, і це вже помітно неозброєним оком. Поки трамваї ходять у звичайному режимі, але, судячи з усього, триватиме це недовго: процес явно не зупинився.

Депутати зв’язують це із будівництвом, яке поряд проводить компанія «Пространство» .

«За результатами робіт заплановано виявити причину цих явищ. На експертизу потрібно 2 місяці. В липні ми отримаємо результат, і звичайно, якщо в результаті роботи буде доведено що є вина «Пространства», звичайно що ми будемо робити юридичну роботу і звертатися з цього приводу до цієї компанії», — розповів заступник Одеського міського голови Олександр Філатов.

Нагадаємо, тендер на вибір підрядника реконструкції узвозу Маринеско виграла компанія «Ростдорстрой», яку пов’язують із мером Одеси Геннадієм Трухановим. Вона отримала з бюджету 69 мільйонів 264,8 тисячі гривень.