Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко: Сьогодні такі змагання — ще одне свідоцтво нашої незламності

>

Палац спорту Ізмаїла вперше прий учасників Чемпіонату України з гандболу: в з’їздному турі взяли участь чоловічі команди вищої ліги з Броварів, Сум, Полтави, Ізмаїла, Вінниці, Хмельницького, Харкова. Гості зачаровані містом та відмітили високій рівень організації змагань та гідний рівень самої спортивної споруди.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії з гандболу, секретар НОК в Черкаські області Іван Урста.

Підсумки Чемпіонату будуть підведені наприкінці сезону.

Чоловіча команда гандбольного клубу «Ізмаїл» виграла в чотирьох зустрічах: у команд з Сум з рахунком 36:30, у харків’ян – 32:23, у полтавчан – 38:30 та у команди з Броварів – 35:23.

І зараз Ізмаїл займає в турнірній таблиці Чемпіонату України перше місце.

Вітаємо!

В Палаці спорту продовжуються ігри Першого благодійного турніру з міні-футболу, організованого за ініціативи молодіжної громадської організації Rotaract club Izmail та Rotary Club Izmail при підтримці відділу фізкультури та спорту та управління культури та туризму Ізмаїльської міської ради.

Учасниками турніру, який стартував 26 лютого та проходитиме три місяці, стали 15 команд з міста Ізмаїл та одна – з с.Озерне Ізмаїльського району. За перші два тижні було зібрано кошти для новонароджених в Ізмаїльському перинатальному центрі, а зараз триває збір коштів для наших героїчних ЗСУ.

Цими вихідними у залі Ізмаїльського вищого професійного училища відбувся традиційний турнір із волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті тренера Олени Ковтун, учасницями якого стали команди з Ізмаїла, Татарбунар, Арцизу та Кам’янки (Ізмаїльський район).

Щорічний турнір проводиться з 2015 року, та спочатку ковід, а потім повномасштабна агресія російської федерації проти України призупинили його проведення, але в цьому році турнір відновлено.

За підсумками дуже видовищних та емоційних двобіїв третє місце посіла команда Татарбунарської ДЮСШ, на другому — команда волейбольного клубу «Арсі» Арцизької ДЮСШ, а перше місце яскраво виборов ізмаїльський волейбольний клуб «Бессарабія».

Команду «Ташбунар» (с.Кам’янка) нагороджено за активну участь, а Вікторію Гроздєву (Татарбунари), Катерину Стоянову (Арциз), Ірину Друмову (Кам’янка) та Галину Таран (Ізмаїл, Бессарабія) визнано найкращими гравчинями змагань.

Нагородження провели заступник міського голови Сергій Лузанов, керівник відділу фізичної культури та спорту Тетяна Морій та президент міської федерації волейболу Володимир Ратнюк.

Головний суддя- Олександр Купрій.

На Центральному стадіоні в неділю дано старт П’ятому відкритому чемпіонату міста з легкої атлетики «Дунайська весна», який проходить в рамках Шевченківських днів.

«Дунайська весна» з самого початку стала видатною подією спортивного життя: до початку повномасштабної війни росії проти України на ці змагання приїжджали спортсмени з усієї України та, навіть, з-за кордону.

Цього року на дистанції в три, п’ять та дванадцять кілометрів вийшли вихованці Ізмаїльської ДЮСШ, члени клубу любителів бігу та ті, хто побажав перевірити свої витривалість та здатність досягти мети. На дистанцію 15 км вийшли 8 учасників віком до 60 років, на 6 км – 10 спортсменів від 11 до 54 років, та на 3 км – 20 учасників віком від 11 до 61 року.

Дипломи, кубки, медалі переможцям вручили заступник міського голови Сергій Лузанов, керівник відділу фізичної культури та спорту Тетяна Морій та президент клубу любителів бігу Володимир Бурлаков.

Головний суддя змагань – тренер Ізмаїльської ДЮСШ Вікторія Марченко.

«Сьогодні такі змагання — ще одне свідоцтво нашої незламності під час повномасштабної воєнної агресії», — наголосив мер Ізмаїла.

Источник