Крука замінили полковником: у РВА відбулися кадрові перестановки

Незважаючи на вихідний та свято, у суботу, 19 серпня, представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук написав про зміну керівництва в Одеській районній адміністрації. З посади голови звільнили Юрія Крука, який мав амбітні плани і на Чорноморськ.

Його відставку було прийнято урядом України, а замість нього призначили колишнього керівника Департаменту кіберполіції Національної поліції України, полковника Олександра Грінчака.

Зазначимо, що чутки про звільнення Крука почали поширюватися з того часу, як президент України призначив на посаду голови Одеської ОВА Олега Кіпера. Йшлося про особисту ворожість двох чиновників, але потім розмови затихли.

Також на офіційному рівні ніщо не віщувало відставки Юрія Крука, тож для жителів Одеського району, у тому числі й нашого міста, це сталося раптово.

Довідка про нового главу Одеської РВА:

Грінчак Олександр Васильович, полковник поліції. Народився 17 липня 1978 року у Львівській області. В органах МВС працює з 1995 року. До призначення на посаду начальника Департаменту кіберполіції очолював відділ протидії злочинам у сфері інформаційних систем Департаменту захисту економіки та працював на посаді першого заступника начальника Департаменту кіберполіції.

Источник