Кровотечі та зупинка серця: у Чорноморську проходять заняття з домедичної допомоги

Сьогодні у Чорноморську відбувся черговий майстер-клас з домедичної допомоги, на який завітали і журналісти Першого інформаційного порталу. Такі заняття в місті проводять інспектори «Української служби порятунку» за підтримки дирекції образотворчого музею.

Зазвичай на двогодинне заняття збирається до 10 слухачів. Це допомагає всім бажаючим добре засвоїти інформацію, а інспекторам відповісти на всі питання.

Сьогодні серед відвідувачів був військовий американської армії, колишній чорноморець Олександр, який доповнив "мирний" досвід наших дівчат-інспекторок корисними моментами з віськових ситуацій та продемонстрував оснащення кожного бійця, яке для наших військових поки що залишається багато в чому недосяжним.

Знання та навички, отримані на таких заняттях, можуть ніколи не знадобитися, а можуть врятувати життя — власне чи того, хто поруч. Тому вони необхідні кожному, незалежно від віку, статі, політичних уподобань чи ставлення до політичної ситуації в країні.

За дві години ви пригадаєте все, що колись вчили чи чули про кровотечі та їхню зупинку, про серцево-легеневу реанімацію, дізнаєтеся, як діяти при опіках чи у випадку епілепсії, як врятувати людину, що тонула, чи розпізнати інсульт.

Зазвичай таке навчання чимало коштує, але завдяки ентузіазму наших чорноморьских інспекторів, ми можемо отримати його безкоштовно. Дізнатися про найближчі заняття (зазвичай вони проходять по середах та суботах) та записатися можна, слідкуючи за анонсами на сторінці Police911 у Facebook чи зателефонувавши до інспекторки Ганни Хлистун за номером 063 971 08 05

Источник