Контейнери різного виду від компанії GCS – надійність, перевірена часом

Рефрижераторні контейнери є достатньо великою тарою, всередині якої можна підтримувати найбільш оптимальну температуру для транспортування певного виду вантажу. Корпус рефрижератора є термоізольованим, що дозволяє підтримувати температурний режим всередині в діапазоні від −60°С до +25 °С. Купити та орендувати контейнери в Україні можна на сайті gcs-reefer.com з врахуванням того, що рефконтейнери є несамохідними транспортними засобами, які транспортуються морськими чи річковими плавзасобами, залізничним або автомобільним транспортом (для цього передбачені стандартизовані платформи). В окремих випадках контейнери можна використовувати у вигляді стаціонарних складських приміщень.

Технічні параметри конструкції та деякі з переваг контейнерів

Конструкція холодильних контейнерів, виготовленнях яких займаються такі відомі виробники як Carrier та Daikin, Termoking та Starcool,, обов’язково передбачає використання:

  • основного каркасу, виготовленого з надміцних металевих балок, які з’єднуються між собою за допомогою зварювання;
  • зовнішніх стін і стелі у формі профільованого листа з алюмінію або сталі, який всередині закритий корозійностійким харчовим сталевим листом. Зовнішнє та внутрішнє покриття контейнера розділене спеціальним утеплювальним поліуретановим шаром;
  • підлоги, для виготовлення якої використано т-образній дюралюмінієвий профіль, що здатен витримувати великі параметри зовнішніх та внутрішніх навантажень.

Холодильний контейнер закривається за допомогою дверей, оснащених спеціальними запорами, що гарантують герметичність закривання. Контейнери потребують мінімального догляду та незначних витрат для підтримування належного технічного стану та здатні підтримувати необхідну температуру при транспортуванні певних вантажів впродовж тривалого часу. Конструкція холодильного агрегата є стандартизованою та дозволяє його зручне перевантажування з одного виду транспорту на інший.

Придбання та оренда контейнерів від GCS

На сайті gcs-reefer.com компанії «Global container service» можна замовити та придбати або орендувати на тривалий період часу великий асортимент контейнерів-рефрижераторів та морозильних установок на кшталт:

  • морських контейнерів та рефрижераторних контейнерів стандартних розмірів – 40 футів, дрібномасштабних – до 20 футів та зі збільшеними параметрами висоти;
  • контейнерів-танків (цистерн), що використовуються для транспортування різних видів рідин чи речових у газоподібному стані;
  • дизель-генераторів для рефрижераторних контейнерів, які гарантують надійну роботу обладнання навіть при відключенні постійного джерела живлення.

Фахівці компанії забезпечують усі види сервісного обслуговування та ремонту рефконтейнерів з використанням якісних комплектуючих та запасних частин.