Компанія мешканця Ізмаїльського району облаштує підвал медичного закладу в Одесі без аукціону

Комунальне некомерційне підприємство "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" Одеської обласної ради" планує укласти угоду про поточний ремонт гідроізоляції фундаменту та стін підвалу та відновлення вимощення будівлі приватним підприємством "Васольбудстрой".

Як зазначається у системі електронних закупівель Prozorro, тендер проходив за спрощеною процедурою тож конкурентів в компанії немає. 

Таким чином після укладання угоди компанія має почати роботу за 1 мільйон 274,9 тисячі гривень.

Аналогічна ситуація склалася із тендером по обранню підрядника для  капітального ремонта та облаштування укриття будівлі закладу освіти Городненської сільської ради.

Сільська рада провела закупівлю без використання електронної системи та планує укласти угоду з приватним підприємством "Васольбудстрой" на 1 мільйон 457,7 тисяч гривень. 

ПП "Васольбудстрой" за даними сервісу YouControl заснована у 2017 році. Директором та власником є Василь Канєв. Він також є кінцевим бенефіціаром ПП "Вавілон-2014" та ПП "Сградата". 

Останнє у 2019 році виграла тендер від Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації на право будувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Кірнички Ізмаїльського району. 

Щодо "Васольбудстрой", то ця компанія у 2021 році отримала 2 млн 299,9 тис. грн за реконструкцію спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в селі Криничне Болградського району Одеської області. Тоді компанію визнали переможцем незважаючи на те, що її пропозиція була дорожчою за пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна крупа Стоунбуінвест", яке погоджувалося працювати за 1 млн 591,8 тис. грн. 

Источник