Командування рф проводить «роз’яснювальні» бесіди зі своїм особовим складом у зв’язку з відсутністю тактичних успіхів

Ілюстративне фото

У прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун розповів, що в операційній зоні ОСУВ «Таврія» ворог за добу завдав 9 авіаударів, провів 45 бойових зіткнень та здійснив понад 1000 артилерійських обстрілів.

— На Авдіївському напрямку безуспішними були його наступальні дії в районах Новокалинового, Авдіївки та східніше Первомайського, де українські воїни відбили 18 атак. У районах Мар’їнки і Новомихайлівки було відбито 22 атаки ворога. На Шахтарському напрямку ворог 6 разів вів безуспішні штурмові дії  в районах Пречистівки та Старомайорського. На Запоріжжі окупанти зазнали втрат та відійшли в процесі штурму біля Новодарівки. Водночас триває наша наступальна операція на Мелітопольському напрямку, — повідомив офіцер.

За його словами, ворог зменшив кількість авіаударів, що пов’язано або з нестачею зброї, або з погодними умовами.

Крім того, Олександр Штупун розповів, що у зв’язку з відсутністю якихось тактичних успіхів російське командування проводить зі своїм особовим складом так звані роз’яснювальні бесіди, зокрема застосовуючи фізичний вплив і жорсткий моральний тиск.

Наталія Задверняк

Кореспондент АрміяInform

Джерело