Кара наздогнала забудовників-аферистів: за 9 років винесено вирок у справі про “будинок-примару” у Молодіжному

Тема недобросовісних забудовників багато років залишається однією з найболючіших проблем Чорноморська. Інвестори, які змушені жити в погано облаштованих квартирах або й зовсім роками чекають на обіцяні метри, зневірилися домогтися справедливості. Проте Іллічівський міський суд "наказав" їм набратися терпіння.

За його рішенням після дев'яти років позовів та засідань сумно відома Світлана Велика, директор СК “Діамант”, засуджена до 11 років ув'язнення. Її двох подільників у “чорному бізнесі”, які виманили у довірливих людей понад 23 млн гривень, відправлено за ґрати на 6 та 7 років.

“Прокурором доведено, що у 2013 році жінка з метою збагачення заснувала будівельну компанію щодо реалізації проекту триповерхового 52-квартирного будинку у с. Молодіжне. Вона залучила до злочинної схеми своїх чоловіка та брата, а також орендувала земельну ділянку. Після цього зловмисники запустили рекламну кампанію у засобах масової інформації щодо продажу житла за дуже вигідними цінами”, — зазначено у рішенні суду.

Також сама Велика запрошувала потенційних інвесторів на територію з недобудованими будинками, які їй не належали. Вона представляла їм майбутній комплекс із мансардами та переконувала вкладати в нього кошти.

Від дій групи шахраїв постраждали 94 особи, а загальна сума завданих їм збитків склала понад 23 млн грн. Усі цивільні позови постраждалих також були задоволені судом, і засуджені зобов'язані компенсувати матеріальні втрати.

Источник