Ювенальні прокурори: внаслідок широкомасштабної агресії рф в Україні загинули 485 дітей «/>

Ілюстративне фото

Станом на 4 червня більше ніж 1490 дітей постраждали в Україні внаслідок широкомасштабної агресії російської федерації.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 485 дітей загинуло та 1005 дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 464, Харківській — 283, Київській — 128, Херсонській — 105, Запорізькій — 91, Миколаївській — 89, Дніпропетровській — 80, Чернігівській — 71, Луганській — 67.

Протягом минулої доби, 3 червня, внаслідок ракетного обстрілу державою-агресором м. Підгородне Дніпропетровської області загинула 2-річна дівчинка та постраждало п’ятеро дітей віком від 6 до 17 років.

У м. Гірник Донецької області внаслідок обстрілу ворогом поранено двох хлопців 15 та 16 років. У Офісі Генерального прокурора Наголошують, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

У Офісі Генерального прокурора Наголошують, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

«Діти війни» — платформа, на яку можна повідомити та знайти всю інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни рф проти України.

Джерело