Жителів Чорноморська закликають допомогти зібрати кошти для лікування юної землячки — учениці спеціальної школи

9-класниця Чорноморської спеціальної  школи Олександра Ковальова бореться з важкою хворобою. Подробиці повідомили в навчальному закладі дівчинки.

Сьогодні Олександрі необхідно терміново пройти черговий курс хіміотерапії.
«Шановні батьки, учні та просто люди! Сьогодні всім нам дуже важко морально, фізично та матеріально, і це зрозуміло, бо в країні йде війна. Але сьогодні ми хочемо звернутись до вас із проханням про допомогу для однієї дуже хорошої, вихованої та гарної дівчинки — учениці 9 класу нашого закладу Олександри Ковальової, яка мужньо бореться за своє життя! Це дитина, позбавлена батьківського піклування, потребує чергової хіміотерапії. У бабусі-опікуна на утриманні ще 3-є малолітніх дітей. Родина гостро потребує матеріальної допомоги в цей важкий для кожного з нас час. Пам’ятайте, що спільними зусиллями ми можемо здолати будь-які труднощі! Ця дівчинка варта жити!!! У неї попереду щасливе майбутне, але ми маємо їй допомогти», — поділились педагоги Чорноморської спеціальної  школи.
Допомогти врятувати життя юній Олександрі можна, переказавши кошти на рахунок банківської картки бабусі-опікуна: 4790 7299 4321 8222 (картка Ощадбанку, Олена Анатоліївна Гордієвська).

Источник