Жителів Чорноморська відзначили подяками мера Миколаєва

Співробітники чорноморського комунального підприємства «МУЖКГ» отримали подяки мера Миколаєва. Їх своїм землякам вручив нинішній радник міського голови Миколаєва з гуманітарних питань, екс-депутат Чорноморської міської ради Іван Сміренський.

Місто-герой Миколаїв постійно потерпає від ворожих ракетних та артилерійських обстрілів. Руйнувань зазнає як житлова, так і нежитлова інфраструктура. До ліквідації їхніх наслідків долучились і спеціалісти із Чорноморська.

У п’ятницю, 9 грудня, їх відзначили подяками міського голови Миколаєва.
«Сьогодні від імені мера Олександра Сєнкевича вручив подяки жителям Чорноморська-співробітникам МУЖКГ, які допомогали Миколаєву ліквідовувати наслідки ракетних обстрілів ворога та готуватись до опалювального сезону. Ці хлопці тільки приїхали з прифронтового Миколаєва, а вже збираються до Херсону, щоб і надалі допомагати та вносити свій вклад в нашу спільну перемогу. Ще раз — дякую вам всім. Також слова вдячності меру Чорноморська Василю Гуляєву, який з перших днів війни завжди був на зв’язку з міською владою Миколаєва, пропонував допомогу і підтримував, чим міг.Зараз ми всі працюємо та об’єднані навколо спільної мети, тож продовжуємо йти до неї далі! Все буде Україна», — відзначив Іван Сміренський.
Нагадаємо, у Миколаєві працювали 2 ремонтні бригади з Чорноморська. Тепер вони планують виїхати з допомогою до нещодавно звільненого Херсону.

Источник