Як вигідно купити б/в моноблок?

Важко уявити життя без комп’ютерної техніки, що постійно оновлюється, розвивається. Щороку ринок пропонує перелік комп’ютерів-новинок. Однак це не говорить про втрату актуальності старіших пристроїв.

Багато людей вирішують купити моноблоки бу в магазині комп’ютерної техніки – це прекрасне рішення для економії бюджету. Натомість покупець отримує якісний пристрій, здатний вирішувати завдання та відповідати потребам. Перед розглядом переваг покупки моноблока варто розібратися, що таке моноблок, яку він виконує.

Що таке моноблок?

Моноблоком називається пристрій, що інтегрує монітор та комп’ютерний блок. Це компактне рішення для офісів та робочих місць, зручне для щоденного використання, яке пропонує GAZIK – інтернет-магазин комп’ютерної техніки. Моноблоки умовно діляться різні класи і типи, кожному з яких відповідає певне призначення, унікальні характеристики. Розглянемо детальну класифікацію моноблоків, яка проводиться за різними параметрами:

  • обсяг пам’яті;
  • діагональ екрану;
  • процесор;
  • графічна карта.

За типом процесору моноблоки класифікуються на Intel Core i3, i5, i7 і тощо.

За обсягом пам’яті 4-16+ гігабайт.

Графічна карта буває дискретна або інтегрована.

Важливо розумітися на класифікації моноблоків для вибору ідеального пристрою з функціями та можливостями, необхідними покупцю.

Переваги б/в техніки

Чому ж краще купити б/в моноблок?

  1. Найпоширеніша відповідь – можливість заощадити гроші. Техніка, що була у використанні, привезена з Європи, обходиться дешевше, ніж моделі-новинки. При цьому моноблоки можуть мати схожі чи навіть ідентичні характеристики. Це пояснюється витратами виробництва нові моделі, транспортуванням, маркетингом. Уживані техніка продається за амортизованою, низькою вартістю.
  2. Надійність, адже вживані моноблоки проходять контроль і тестуються. Робота без поломок і зависань гарантує якість комп’ютерної техніки. Перед покупкою слід переконатися у працездатності моноблоку. Якщо ви робите придбання у перевіреного продавця, то можливість купити несправний пристрій значно нижче.
  3. Неагресивне екологічне навантаження: покупець, який купує б/в техніку, скорочує надмірне споживання ресурсів для створення нових пристроїв.

Купувати моноблок краще в магазині комп’ютерної техніки. Весь товар перевірено, діє гарантія, що дозволяє у разі несправності повернути або обміняти моноблок. Магазини надають кваліфіковану безкоштовну консультацію професіоналів, які допомагають покупцеві у виборі. Серед додаткових послуг – налаштування та встановлення моноблоку, що також є перевагою. Замислюєтеся про купівлю моноблоку? Зверніть увагу на магазини техніки з Європи, де пропонуються якісні та перевірені товари за вигідною ціною.