Як і чим краще прати кухонні рушники?

Кухонні рішники швидко та інтенсивно забруднюються на кухні. Вони перші стають ганчіркою, коли треба підхватити гарячу пательню чи стерти крихти зі столу. Тому масними плямами чи від соку, фруктів вони не здивують. Адже попри це кожна господиня бажає, щоб її кухонні рушники завжди виглядали ошатно та були чистими. Як же підтримувати цей текстиль завжди у гарному вигляді? Достатньо скористатися деякими порадами при пранні, щоб кухонні рушники довго тішили чистотою та мали охайний вигляд.

Господиням відомо, що просте прання у миючому засобі допомагає далеко не завжди. Особливо важко доглядати текстиль, виготовлений з натуральної сировини. Частіше всього — з  бавовни. Її волокна швидко вбирають будь-які забруднення, адже мають неоднорідну текстуру. Також перед пранням важливо ділити вироби за кольором. Якщо сумніваєтесь, цю інформацію можна отримати з етикетки на рушнику. Або з характеристик, що позначені в карточці товару у блоку описи, якщо купуєте рушник в інтернет-магазині https://domashniy.com.ua/ua/polotentsa. Це важлива інформація, якщо бажаєте правильно вибрати температурний режим прання.  Так, білі речі або пастельних та інших світлих кольорів можна прати при температурі 60 градусів, а кольорові бажано не більше чим при 40.  Чим вища температура, тим більше шансів вивести плями з тканини.

Якщо засоба для виведення плям немає під рукою, або ним неможливо скористатися через особливості тканини, тоді на допомогу приходять поради бабусь.

  • Покладіть рушник у розчин води з сіллю, з розрахунку 10 столових ложок солі на 10 літрів води.
  • Ще одним чудовим засобом є розчин води з нашатирним спиртом. Рецепт наступний: 1 столова ложка спирту нашатиря, 1 столова ложка перекису водню та стружка з мила. Занурьте у цей розчин рушник хоч на годину і ви побачите, як зміниться його вигляд у кращу сторону.
  • Іноді допомагає просте замочування у розчині миючого засобу перед пранням. Особливо, якщо ретельно потерти руками плями, що найбільше вас турбують.

Скористайтесь зазначеними породами. За відгуками господинь, вони дійсно дарують текстилю друге життя. Але краще за все часто прати, не доводити до стану застарілих масних плям, які особливо важко вивести з натуральної тканини. Майте гарний запас цього текстилю, щоб мати змогу завчасно їх змінювати.

Бажаємо вам мати на кухні завжди ошатний та привабливий текстиль.