Ізмаїл попрощається із захисником України, який воював у найгарячіших точках бойових зіткнень

>

Ізмаїл в п’ятницю, 22 вересня, проводить в останню путь Захисника України, вірного сина українського народу — молодшого сержанта гранатометного взводу роти вогневої підтримки батальйону морської піхоти Валентина Стефаніка. Про це повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

За його словами, Валентин Валентинович народився 19 січня 1983 року в місті Ізмаїл. Був молодшим сином в родині. Вчився в шостій школі, потім – у Вищому професійному училищі №9, працював, допомагав матері – особливо, після смерті батька… Ростив доньку.

Та коли прийшов час – став на захист рідної країни.

Він був у найгарячіших точках бойових зіткнень – поруч із побратимами боронив рідну землю від російських окупантів, наближаючи Перемогу.

«Громада Ізмаїла, Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття сім’ї та близьким Захисника України.
Розділяємо біль вашої втрати….
Вічна пам’ять і слава Українському Воїну, який волю та незалежність України ставив найвищою цінністю свого життя, а захист Батьківщини від російської навали та вірність воїнській присязі – своїм головним громадянським обов’язком».

Молодшого сержанта Валентина Валентиновича Стефаніка буде поховано 22 вересня на Алеї Слави на Новому цвинтарі.

Прощання відбудеться о 12.00 на вул.Коцюбинського, 122.

Источник