Ігуменя жіночого монастиря УПЦ в Одесі: Вони моляться за Україну, за Перемогу і за свою рідну матір-церкву

>

Настоятелька Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря привітала жінок зі святом Жінок-Мироносиць – православним жіночим Днем. Відеопривітання вона оприлюднила на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

«Ми, сучасні християнки, також несемо послуг жінок-мироносиць. Ми служимо Йому кожним своїм даром, кожним своїм талантом, але головний наш дар – це наше серце, сповнене величезної любові до Христа і відданості Йому», — наголосила матушка Серафима.

Вона згадала радянські часи, коли жінки наповнювали храми, де майже не було чоловіків, коли саме жінки прищеплювали своїм невіруючим дітям і онукам віру в Ісуса Христа. «Зараз сучасні християнки також несуть подвиг служіння Христу — і тоді, коли свята церква радіє і тоді, коли вона відчуває гоніння. Вони стоять біля наших храмів, захищаючи їх. Вони моляться за наших воїнів. Вони моляться за Україну, вони моляться за Перемогу і за свою рідну матір-церкву. І ця відданість сяє немов свіча перед Господом, тому що кожне серце християнки палає любов’ю.

Дорогі сестри, дорогі подруги. Я від усього серця вітаю вас із нашим православним жіночим святом. Нехай кожна з нас без останку віддає себе улюбленому Вчителю і Спасителю і нехай найкращою нагородою для нас будуть слова Ангела: «Христос Воскрес! Воістину воскрес!», — сказала у відеопривітанні матушка Серафима.

Источник