Ігуменя жіночого монастиря УПЦ в Одесі: Наші діти сповнені величезною вірою в Україну

>

У Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі нагородили переможців міжнародної виставки дитячої творчості «Сяйво української Перемоги». За час існування конкурсу тут була представлена велика кількість робіт і малюнків, які демонстрували внутрішній світ та бачення майбутнього дітей різного віку. Кажуть, що мистецтво вічне. І це підтверджують роботи дітей.

«Це вже 28 виставка, яка присвячена дитячій творчості. Саме в рамках проекту «Пасхальне сяйво» ми проводимо нинішній дитячий міжнародний вернісаж з яскравою назвою «Сяйво української Перемоги».

І хоча зараз час для творчості не сприятливий, тривожний. Але, ми бачимо, що наші діти сповнені величезною вірою в Україну, нашу силу, нашу могутність, нашу красу. Роботи дітей це доводять.

Це наша зброя. Саме нашим дітям будувати майбутню Україну. Вона буде найкращою в світі та переможною», — переконана матушка Серафима.

Професійне бюро конкурсу розглянуло 280 робіт, з яких 80 стали переможцями. Гран-прі отримала колективна робота учнів Дитячої школи мистецтв імені Нагаєва з міста Чорноморськ. Вони зробили вернісаж шпаківень.

Подробиці у відеорепортажі одеського телеканалу «Круг»:

 

Источник