Які лакофарбові матеріали обрати для зовнішніх та внутрішніх робіт?

Лакофарбові матеріали

Сучасний ринок лакофарбових матеріалів пропонує строкатий асортимент продукції для будь-яких робіт. Для фарбування фасадів, покриття на даху, стін усередині приміщення важливо правильно обирати відповідну фарбу, грунт чи тинькування. Пропонуємо короткий огляд найпопулярніших позицій.

Емаль олійно-фталева Sniezka Supermal білий глянець ( RAL 9003 ) 0,8 л

Лакофарбові матеріали для зовнішніх робіт

Фарби для захисту фасадів повинні витримувати вплив високих та низьких температур, вологи, вітру, сильних морозів. Тому обирати лакофарбові матеріали слід ретельно, враховуючи ці фактори. Одною з найбільш затребуваних є акрилова фарба, котру можна наносити на бетон, цемент, мінеральні тинькування. Акрилова фарба нового покоління містить особливі синтетичні смоли, які надають покриттю високої еластичності.

Акрилова фарба ретельно покриває основу, ідеально прилягає, навіть до нерівної поверхні, створює міцне та довговічне покриття.

Хітом продажів є резинова фарба CONTACT, котра формує шовковисто-матову поверхню. Унікальність цієї фарби полягає в тому, що вона створює еластичне покриття, котре розширюється та звужується, разом з поверхнею. Завдяки цій особливості поверхня не тріскається, не деформується з часом.

Резинова фарба може використовуватися для фарбування поверхонь усередині та назовні, дуже актуальне це покриття для приміщень з підвищеною вологістю.

Емалеві фарби для створення максимально міцного покриття
 
Надійно захистити поверхні, котрі використовуються назовні, допомагають емалеві фарби. Особливий склад емалевих фарб дозволяє надійно захистити поверхні від впливу високих та низьких температур, вологи.

Однією з найпопулярніших є емалева фарба  Dnipro Contact, котра відрізняється такими перевагами:

— високий рівень глянцю;
 
— легке нанесення без патьоків;

 
— стійкість до атмосферних явищ;

 
— насиченість кольорів, котрі протягом 10 років не втрачають свого кольору;


— стійкість до впливу кислот, бензину;

 
— стійкість до перепадів температур від -40 до +60 градусів.
 

Емаль швидко висихає, тож процес фарбування можна буде закінчити в максимально короткий термін. Емалеву фарбу можна використовувати для фарбування деталей вантажних та легкових автомобілів, сільськогосподарської техніки.

Фарба інтер’єрна латексна Sniezka Barwy Natury 140 спекотне літо 2,5 л

Безпечні та надійні фарби для внутрішніх робіт

Для фарбування всередині приміщень потрібно використовувати безпечні матеріали, без різких запахів. Цьому критерію повністю відповідає інтер’єрна латексна фарб, стійка до стирання та багаторазового миття. Фарба легко наноситься, не бризкається в процесі фарбування. Латексна фарба відрізняється гарною укривною здатністю та економною витратою.

Оригінальні декоративні ефекти

Створити покриття, котре імітує дорогоцінні метали, шовкову поверхню, допомагають декоративні тинькування. Це лакофарбові матеріали, уже готові до нанесення, за допомогою яких можна створити ефект мармуру, венеційського тинькування, мозаїку.

Источник