Як ВПО в Одесі отримати допомогу від ООН — новини Одеси

Як ВПО в Одесі отримати допомогу від ООН - новини Одеси

Деньги, Одесса

Українці можуть отримати допомогу від Агентства ООН у справах біженців у розмірі 2200 грн. щомісячно протягом трьох місяців. Гроші виплачуються тим, хто постраждав внаслідок воєнних дій. Серед потенційних отримувачів: мешканці Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Черкаської, Кіровоградської областей та переселенці.

Про це йдеться Агентства ООН у справах біженців.

Сума допомоги базується на сумі прожиткового мінімуму прогнозованого на квітень 2022 року та становить 2220 грн. на кожного члена родини на місяць та покриває тримісячний період.

Ті ВПО, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували грошову допомогу від іншої організації. Кошти можуть отримати ті українці, які раніше не отримували 2200 грн від ООН.

Подати заявку можна у регіональному центрі (адреси вказані на сайті організації). Подати можна в одному із центрів (дізнатися адресу можна за телефоном 0800307711). Детальніше про умови можна прочитати на сайті організації.

З собою потрібно мати паспорт, ІПН, номер банківської картки, свідоцтво про народження дитини (якщо є дитина), документ про інвалідність (за наявності). Важливо: фахівці ніколи не питають СVV банківської картки.

Збирання даних для включення у програму грошової допомоги УВКБ ООН буде проводитися у низці областей. Зокрема, на Одещини:
Адреса: м. Одеса, Сабанський провулок, 3
Пн-Пт 10:00 – 18:00

Адреса: м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12/1, каб.101
Пн-Пт 10:00 – 17:00