Головне — це життя: міський голова про відкриття пляжів

Вранці середи міський голова Чорноморська Василь Гуляєв записав своє традиційне відеозвернення до містян на вулиці Пляжна. Пов'язане це з питанням, яке надзвичайно активно наразі обговорюється у ЗМІ та соцмережах, а саме, з можливістю відкриття міських пляжів.

Василь Гуляєв наголосив, що попри гучні фрази жодних рішень щодо офіційного відкриття деяких пляжів в Одесі немає. Чорноморськ же знаходиться в ще більш складній ситуації через відсутність хвилеломів та можливості встановлення захисних сіток.

Мер нагадав, що щороку перед літнім сезоном проводилось обстеження морського дна водолазними службами. Наразі це теж неможливо зробити, не наражаючи людей на небезпеку.

Тож міський голова, а разом з ним і редакція Першого інформаційного порталу звертається до чорноморців з проханням утриматися від відвідування пляжів, пам'ятаючи не лише про відповідальність за життя своє та близких, а й про той факт, що війна в країні триває. І попри те, що Чорноморськ знаходиться у відносній безпеці, наші захисники потребують допомоги містян. Можливо, якщо замість пляжу провести кілька годин за плетінням маскувальних сіток, омріяна перемога настане швидше, і ми зможемо повернутися до мирного життя у містечку біля моря?

Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими

Источник