Голова ОВА в Одесі: Навіть у війну, Одещина не зупинила реформування регіональної медичної системи

>

В Саратській центральній лікарні завершено ремонтні-будівельні роботи. Кошти, у сумі 1,2 млн гривень, були виділені з бюджету громади та з надходження позабюджетних коштів.

Проведено реконструкцію та ремонт приймального відділення, хірургічного, травматологічного відділень, а також відділення реанімації та інтенсивної терапії. Лікарня розрахована на 130 ліжко-місць. Впродовж минулого, 2022 року, стаціонаром цієї лікарні проведено 884 оперативних втручань.

«Ми будемо масштабувати наші можливості, більше приймати наших пацієнтів і надавати їм якісну медичну допомогу», — зазначив генеральний директор Саратської центральної лікарні Роман Балан.

Департамент охорони здоров’я Одеської ОВА, максимально сприяв оснащенню Саратської центральної лікарні необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги. Медичний заклад забезпечено наркозними апаратами, апаратами УЗІ, ангіографом С-дуга, дефібриляторами, моніторами пацієнта, лікарські засобамии.

Представники Департаменту побували в Сараті та передали до закладу ще електрокардіограф, дефібрилятор, шприцевий насос та інше необхідне обладнання.

«Варто зазначити, що Саратська центральна лікарня заключила договір з НСЗУ за семи пакетами медичних послуг. Впродовж двох тижнів Саратська центральна лікарня буде готова до прийому пацієнтів на регіональному рівні в нових комфортних умовах, як для пацієнтів, так і для медичного персоналу» — зазначила директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.

За словами Начальника Одеської ОВА Максима Марченка, навіть у війну, Одещина не зупинила реформування регіональної медичної системи. Наразі триває робота над формуванням спроможної мережі медичних закладів.

«Одним із пріоритетних напрямків діяльності обласної влади є доступна та якісна медицина. Тому, покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я залишається одним із основних завдань» — наголосив Максим Марченко.

Источник