Голова Одеської військової адміністрації призначив собі другого нового заступника за місяць

Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко призначив собі заступником директора Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної державної адміністрації Романа Григоришина

Це призначення Роман Григоришин підтвердив ІзбірКому під час зустрічі із студентами. 

За його словами, основними напрямки його роботи — це міжнародні відносини, план відновлення області, інвестиції, туризм та Expo-2030. 

Однак саме міжнародні відносини Роман Григоришин назвав найголовнішим напрямком своєї діяльності. 

"Ще й до війни Одеса посідала друге місце в країні за кількістю дипломатичних представництв. А в умовах дії "зернової угоди" Одеса стала своєрідним хабом Півдня України й навіть більше. Тож це важлива сфера. Наприклад, ми вели дуже довго співпрацю із USAID (Незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам, — ред.) й за тиждень до початку масованої атаки на енергетичну інфраструктуру ми отримали від них 150 генераторів, які передали громадам", — наголосив Роман Григоришин. 

Роман Григоришин народився у 1991 році в Івано-Франківській області. В Одеській області працює з 2015 року. Обіймав посади:

  • начальника відділу у справах молоді управління молоді та спорту Департаменту у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації;
  • завідувача сектору у справах молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації;
  • начальника відділу у справах молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації.

У квітні 2016 року звільнився з адміністрації та повернувся туди у лютому 2021 року на посаду начальника управління міжнародних відносин Одеської обласної державної адміністрації, потім очолив Департамент інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму. 

Раніше голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко призначив собі заступником депутата Одеської районної ради Ігоря Ткачука.

Команда проєкту Odesa EXPO 2030 презентувала концепцію дизайну містечка, яке побудують в Одесі для проведення Всесвітньої виставки "Експо-2030", якщо Україну оберуть для проведення цієї виставки. Автором концепції з робочою назвою "Ренесанс. Технології. Майбутнє" розробило британське архітектурне бюро "Zaha Hadid Architects" у співпраці з українськими архітекторами.  

Источник