Геннадій Труханов: Одеса завжди була й залишається європейським містом

Одеса – це багатонаціональне місто, інтерактивна гавань України. Місто є прикладом толерантності та мирного співіснування людей різних культур та релігій.

«Нам сьогодні дуже важливо демонструвати наші європейські цінності та відчувати підтримку всього світу. Адже Одеса завжди була й залишається європейським містом», – зазначив Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Як пише сайт мерії Одеси, виставка відомих одеських митців Віктора і Юрія Осетенків «Духовність. Храми Одеси» розпочала свій тур Європою з нашого міста-побратима Регенсбурга і продовжує підкорювати європейські країни – Францію, Італію. Попереду – Бельгія, Швейцарія та країни Американського континенту.

Картини Осетенків відображають головні одеські цінності.

На картинах можна побачити православні та католицькі собори і храми, лютеранську церкву, синагогу та культурні центри.

«Одеса продовжує розвивати культурну дипломатію навіть у такі важкі для країни часи. Адже культура сприяє розвитку миру. За два місяці виставка відвідала три країни – Німеччину, Францію, Італію», – розповіла радниця Одеського міського голови Тетяна Маркова.

Так, 3 грудня виставка відкрилася в Генуї (Італія) та працюватиме тут до кінця місяця. Одна з місій — збір найнеобхіднішого для України, у першу чергу генераторів та медикаментів. Відкриття виставки відбулося за присутності керівництва міста Генуя та італійських волонтерів.

Источник