Геннадій Труханов: Ми маємо бути згуртованими та обʼєднаними заради спільної мети – Перемоги

>

В одеській мерії відбулася зустріч із кандидатами до нового складу Молодіжної ради при міському голові. Це робочий орган, що представляє в міській раді інтереси одеської молоді та бере участь у формуванні молодіжної політики міста. Про це повідомляє офіційний сайт міста.

«Завершився етап подання заявок до Молодіжної ради. Сьогодні в залі присутні всі, хто виявив таке бажання. Ми хочемо познайомитися з вами ближче, почути ваші думки щодо роботи у Молодіжній раді», — звернувся до молоді мер Одеси.

Як зазначив Геннадій Труханов, сьогодні під час війни основні завдання, які стоять перед молодіжною радою, — це переважно соціальні та гуманітарні проєкти, допомога в інтеграції внутрішніх переселенців, волонтерська робота.

Крім того, серед завдань — формування заходів міської програми «Молодь Одеси», залучення грантів в Одеський регіон, взаємодія з молодіжними радами інших українських та іноземних міст та багато іншого.

«Українське законодавство та інтереси одеської молоді — це ваш фундамент, основа вашої роботи. Все інше має бути відкинутим. Особливо зараз, коли ми маємо бути як ніколи згуртованими та обʼєднаними заради спільної мети — Перемоги», — додав Одеський міський голова.

Источник