Генератори в херсонських пунктах незламності доглядатимуть спеціальні бригади

(Фото: Кирило Тимошенко / tеlegram)

23 грудня начальниця Херсонської міської військової адміністрації Ганна Лугова видала наказ "Про вжиття заходів щодо забезпечення належного функціонування "Пунктів незламності" у м. Херсон". Документ було опубліковано на сайті міськради 27 грудня.

"Створити бригаду для здійснення робіт з підключення та обслуговування генераторів, що встановлюються на "Пунктах незламності" силами спеціалістів, наявних в комунальних підприємств і призначити відповідальних за проведення даних робіт, забезпечити необхідними матеріалами, інструментами та обладнанням", — йдеться у наказі.

Покладаються дані обов'язки на в.о. директора департаменту управління комунального господарства Людмилу Жуган. Крім цього, деякі департаменти міськради також отримали зобов'язання щодо даного наказу.

Скрін

Пункти незламності з'явились в Україні в листопаді 2022 року після серії ракетних атак російської армії на об'єкти енергетичної інфраструктури, що спровокувало блекаути. Вони являють собою намети, в яких можна зігрітися, зарядити ґаджети та скористатися інтернетом.

Перші пункти незламності з'явились 18 листопада у Херсоні на площі Свободи. За інформацією від заступника керівника ОП України Кирила Тимошенка, на 20 грудня в Україні було створено 5 521 пункт незламності. На звільненій території Херсонщини наразі облаштовано 21 пункт.

22 листопада було створено онлайн-мапу з координатами пунктів незламності. Наразі з міркувань безпеки на території Херсонщини пункти незламності не відображаються, окрім пункту в смт Калинівське.

13 грудня пункт незламності з мобільною пекарнею відкрили у Миколаєві.

Источник