Фонд держмайна не полишає спроб продати дитячий табір на Одещині

(Фото: Фонд державного майна України)

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях вчергове виставило на продаж недобудований дитячий табір на березі лиману Шаболат в курортному селищі Сергіївка.

Останній раз провести аукціон планували 12 жовтня, але скасували. 

Це була друга за цей рік спроба продати табір. Першу спробу цього року зробили у лютому 2022 року. До того аукціон чотири рази визнавали таким, що не відбувся, та п'ять разів скасовували торги за зниженою ціною. 

Площа будівель і споруд — 5 тисяч 327 квадратних метрів, що розташовані на земельній ділянці площею 2 гектари. Зазначена ділянка не виділена в натурі, кадастровий номер не присвоєно. Згідно з Генеральним планом, цільове призначення земельної ділянки — землі оздоровчого призначення.

Об'єкт соціально-культурного призначення – ЦМК Дитячого оздоровчого табору "Сонячний" складається з: спального корпусу – літ. «А»; спального корпусу – літ. «Б»; їдальні – літ. «В»; кінотеатру – літ.«Г»; медичного пункту – літ.«Д»; приймального відділення – літ. «Е»; пропускного пункту – літ. «Ж», загальною площею 5 тис. 318 кв. м. Знаходиться в незадовільному стані, потребує капітального ремонту.

Востаннє минулого року аукціон оголошували в грудні.

Источник