ДТП в Одеській області: нетвереза дівчина нищила все на своєму шляху

>

Поліцейські встановили, що 19-річна місцева жителька, керуючи автомобілем «ВАЗ», не обрала безпечної швидкості руху, не дотрималася дистанції і здійснила зіткнення з підводою, що знаходилася на узбіччі. На возі поряд з 29-річним керманичем сиділи п’ятирічна дівчинка та шестирічний хлопчик.

Чоловіка та дітей оглянули лікарі і діагностували їм забої різних частин тіла. Нікому з них госпіталізація не знадобилася.

Водійку автомобіля перевірили на стан сп’яніння, вона виявилася нетверезою. Крім того, з’ясувалося, що дівчина не має водійського посвідчення.

Поліцейські склали відносно правопорушниці адміністративні матеріали відразу за трьома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та ч. 1 ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

Адміністративні матеріали правоохоронці вже скерували до суду. Максимальне покарання, яке загрожує дівчині, – штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 гривень.

Источник