Другу добу одеські комунальники ліквідують наслідки сильного вітру з дощем та снігом

>

Cильними поривами вітру в Одесі повалено 109 дерев та 51 велика гілка. Зафіксовано 28 поривів дротів зовнішнього освітлення та 18 пошкоджень контактної мережі.

Крім того, відомо про 3 випадки ушкодження покрівлі та 2 зупинкових комплексів, — пише сайт мерії.
Другу добу поспіль одеські комунальники ліквідують наслідки сильного вітру з дощем та снігом. Пориви вітру сягають 25-30 метрів за секунду.

Безпосередньо на вулицях Одеси зараз ліквідують наслідки стихії понад 350 співробітників комунальних підприємств міста («Міськзелентрест», «Міські дороги», «Одесміськсвітло», «ОМЕТ»). В роботах задіяно 9 автовеж, 4 трактори та 48 одиниць іншої різноманітної спецтехніки.

Отримуючи від диспетчера адреси, комунальники негайно виїжджають для ліквідації наслідків.

Найперше фахівці КП «Міськзелентрест» звільняють від повалених дерев дороги, автомагістралі, пішохідні доріжки, а також прибирають дерева, які заважають проїзду до соціально значущих об’єктів.

Співробітники КП «ОМЕТ» відновлюють пошкоджені контактні мережі після поривів, а також розпилюють дерева та гілки, які перебувають на контактних мережах.

Робітники КП «Одесміськсвітло» відновлюють роботу повітряних мереж зовнішнього освітленні, звільняють дроти від повислих на них гілок.

Для запобіганню підтоплень на вулицях міста працюють робітники КП «Міські дорогі».

Фахівці виконують додаткове очищення дощоприймачів від сміття та опалого листя, яке, потрапляючи до дощоприймачів разом з дощовою водою, заважає її потраплянню в колектори.

Источник