Допомогти Збройним Силам України. Рахунки, на які можна надіслати внески з території України та з-за кордону — Gameinside.ua

НОВОСТИ Новости дня 28 Фев в 21:3428 февраля Марк Головченко 0 Допомогти Збройним Силам України. Рахунки, на які можна надіслати внески з території України та з-за кордону

Якщо ви хочете фінансово підтримати Збройні Сили Україн або заклади охорони здоров’я, то ось реквізити та банківські рахунки.

Допомога Збройним Силам України

Національний Банк відкрив спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Відправляти можна у доларах США, британських фунтах, евро та українській гривні. Переказати гроші можуть міжнародні партнери та донори, український бізнес та громадяни.

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA8430000100000047330992708.

Реквізити для допомоги

Тим, хто мешкає за кордоном, спростили шлях для підтримки української армії. Тепер замість SWIFT-платежів WayForPay приймає гроші з будь-якої карти світу, оплати GooglePay, ApplePay, UnionPay. Кошти надходять безпосередньо на рахунок НБУ до Фонду підтримки Української Армії.

Як розповсюдити:

1. Посилання для оплат для пересилки у месенджерах

https://secure.wayforpay.com/payment/ukraine.army

2. Для розміщення на сайті або додатку необхідно вставити код <a href=»https://secure.wayforpay.com/payment/ukraine.army»>Допомогти Армії</a>

3. Для розміщення у соцмережах

https://secure.wayforpay.com/payment/ukraine.army.

У додатках ПриватБанку, Альфа-Банку та monobank можна переказати гроші з картки для підтримки української армії.

У Приватбанку для цього зʼявилася іконка «Добро», monobank додав єдині реквізити до розділу «Благодійність».

Клієнту Альфа-Банку підтримати ЗСУ потрібно, зайшовши на вкладку «Переклади/Платежі», вибрати «Платежі» та «Допомога ЗСУ».

Українське Міністерство оборони також приймає прямі пожертвування на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил.

Ось рахунки, на які можна надіслати кошти.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров опублікував реквізити для допомоги українській армії у криптовалютах Ethereum, Bitcoin та Tether.

  • BTC — 357a3So9CbsNfBBgFYACGvxxS6tMaDoa1P
  • ETH — 0x165CD37b4C644C2921454429E7F9358d18A45e14
  • USDT (trc20) — TEFccmfQ38cZS1DTZVhsxKVDckA8Y6VfCy

Допомога закладам охорони здоровʼя

Спеціальний рахунок для допомоги закладам охорони здоровʼя відкрило Міністерство охорони здоровʼя спільно з товариством Червоного Хреста. Перерахувати кошти з території України та з-за кордону можуть громадяни, підприємства та організації будь-якої країни. Фінансову допомогу нададуть для підтримки лікарень у порятунку захисників України.

Реквізити для допомоги

Допомога ЗСУ через громадські ініціативи та фонди

Допомогти фонду «Повернись живим» через «єПідтримку». Переказати всі гроші або їхню частину з картки можна завдяки мобільному додатку Portmone. Ось як це зробити:

  • Перейдіть у Portmone за посиланням;
  • Введіть суму, якою ви хочете підтримати українських військових;
  • Платіть карткою «єПідтримка». Комісію за платіж не стягуватимуть.

У «Повернись живим» можна переказати гроші з картки будь-якого банку. Також є варіанти відправлення коштів на Patreon, рахунок Bitcoin та за допомогою SWIFT-перекладу.

Реквізити для допомоги

«Армія SOS» – це громадська ініціатива, що допомагає ЗСУ саме у повітряній та радіотехнічній розвідці, а також системах управління та вогневої поразки.

Реквізити для допомоги

«Народний проєкт» обʼєднує волонтерів та небайдужих людей, які реалізують благодійні проєкти в галузі оборони, медицини та громадських ініціатив.

Реквізити для допомоги

Благодійний фонд «Крила Фенікса» надає допомогу в оснащенні української армії засобами індивідуального нелетального захисту, такими як бронежилети та каски, лікуванням поранених бійців, ремонтом будівель військових частин та придбанням індивідуальних аптечок.

Реквізити для допомоги