Донат, який може дати кожен: у Чорноморську пройде збір донорської крові

У п'ятницю, 27 жовтня, у Чорноморську пройде збір донорської крові в усіх бажаючих мешканців міста. В умовах повномасштабної війни з Росією, загрози ракетних атак та інших небезпек кров – це безцінний матеріал, необхідний для порятунку життів не менше, ніж бронежилети, каски чи танки.

Збір крові проводить Одеська обласна станція з ініціативи БФ "Червоний Хрест". Організатори наполегливо закликають відгукнутися на заклик, оскільки зараз потрібні групи та резус-фактор у великому дефіциті.

Щоб стати донором і з великою ймовірністю врятувати одне і більше життів, рекомендується дотримуватися нескладних правил. Вони забезпечать вашій крові високу якість, придатну для переливання. Насамперед, це відмова від алкоголю та енергетичних напоїв з високим вмістом цукру за дві доби до процедури. За 24 години лікарі закликають донорів не споживати жирні, копчені, гострі, молочні продукти, а також яйця та мед. Краще більше пийте простої та чистої води. З ранку перед здаванням крові поснідайте кашею на воді, сухим печивом, солодким чаєм (не кавою!).

Якщо ви вважаєте, що такі "випробування" вам під силу і готові поділитися своєю кров'ю з тими, хто її гостро потребує, запишіться в чергу через онлайн-форму. Збір крові проходитиме з 9:30 до 13:00 за адресою пр-т Миру, 5/р (праве крило бізнес-центру “Фрегат”). Там розташована чорноморська філія "Червоного Хреста". З собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Стань донором – задонать кров – врятуй життя!

Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими

Источник