До Миколаєва прибув перший евакуаційний потяг з Херсонщини

Миколаїв приймає мешканців Херсонщини, які шукають порятунку через руйнацію греблі Каховської ГЕС. Подробиці повідомив ексдепутат Чорноморської міської ради, радник мера Миколаєва Іван Сміренський.

По обіді 6 червня до Миколаєва прибув перший евакуаційний потяг з Херсонщини, який доставив до міста-героя жителів населених пунктів, що постраждали від руйнування Каховської ГЕС. Багато людей встигли захопити лише своїх домашніх улюбленців й речі першої необхідності.
«Наразі у місті працюють два пункти збору людей — залізничний вокзал та автовокзал. Знову через терористичні дії ворога тисячі людей змушені покидати свої домівки. Люди тікають від «російського миру», який несе лише горе, сльози та біду. Меж жорстокості, аморальності, підлості та кретинізму ворога нема, мусимо бути готовими до всього. Допомагаємо один одному, об’єднуємось та разом все здолаємо», — підкреслив Іван Сміренський.
У місті розроблено план дій, тож всі служби готові до надання допомоги людям. До роботи долучились й благодійні та гуманітарні фонди.

Нагадаємо, після підриву Каховської ГЕС херсонська влада оголосила про евакуацію цивільного населення. За прогнозами, може постраждати близько 80 населених пунктів. За останньою інформацією ДСНС, з підтоплених районів Херсонщини вже евакуювали близько 1300 осіб.

Источник