Диспетчер (міжнародні автоперевезення)

Хто ми є?

Ми, транспортно-експедиційна компанія, яка веде в Україні репутаційний бізнес і прагне зробити складний світ логістики простим та доступним для наших партнерів.

Наразі наша країна перебуває в стані війни, що, звісно, має значний вплив на логістику. Але, між іншим, постачання товарів першої необхідності є одним із найбільш важливих пунктів життєдіяльності країни, особливо в умовах військової економіки.

Що ми робимо?

В складних умовах блокади морських портів України, завдяки багаторічному досвіду та розвиненій мережі надійних партнерів, починаючи з 24.02, наша компанія мобілізувала всі ресурси для того, щоб безперебійно продовжувати поставки імпорту та експорту через сусідні країни.

Кого ми шукаємо ?

  • Нам в команду потрібен диспетчер з успішним досвідом роботи та з наявною базою автоперевізників з метою перевезення комерційних та гуманітарних вантажів з країн Європи та Азії.
  • Враховуючи особливості трансформації логістичних маршрутів — стійкість кандидата до роботи в стресових умовах є необхідною рисою.
  • Невід’ємними є навички налагодження контактів із перевізниками, переконливість, наполеглевість та ініціативність в роботі із перевізникаими та в захисті інтересів компанії та клієнта.
  • Уважність до деталей та вміння працювати в команді — необхідні риси для успішного професіонального зросту в нашій компаанії.
  • Знання англійскої — Intermediate та вище.

Якщо відчуваєте, що нам з Вами по дорозі — надішліть свій відгук, можливо як раз Вас нам не вистачає.

Всі резюме будуть розглянуті, але запрошення до наступного етапу отримають найбільш кваліфіковані кандидати, з огляду на вакансію.

Посмотреть более подробно →