Державного виконавця затримано на хабарі в Одесі

(ФОТО: Одеська обласна прокуратура)

Правоохоронці затримали державного виконавця одного з відділів Державної виконавчої служби в Одесі під час одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Слідство вважає, що держвиконавець вимагав від директора приватного підприємства хабар за скасування арешту, накладеного на розрахункові рахунки в рамках виконавчого провадження.

Після одержання 17 тисяч гривень хабаря службовця затримали на його робочому місці. Вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Раніше прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного із відділів Національної поліції в Одеській області за фактом скоєння корупційного злочину.

Вищий антикорупційний суд провів 18 липня 2022 року підготовче засідання у справі за обвинуваченням колишнього виконувача обов'язків керівника державного підприємства «Морський торговельний порт "Чорноморськ" Ігоря Шевченка в одержанні неправомірної вигоди.  

Приморський районний суд Одеси затвердив угоду, яку уклали 17 червня 2022 року прокурор Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону та жінка, яку звинувачували у підбурюванні посадовця Міністерства оборони України до надання хабаря. 

Джерело