Депутат Одеської обласної ради Андрій Бабенко готовий захистити права малого бізнесу у Роздільній

>

Депутат обласної ради Андрій Бабенко назвав відвертою брехнею інформацію про те, що він начебто разом з представниками місцевої влади причетний до захоплення Будинку побуту у Роздільній з планами відкриття там супермаркету. Він закликав підприємців міста, які стали жертвами рейдерства, телефонувати та писати звернення на його адресу, на які буде відповідне реагування. Про це йдеться у публічній заяві депутата.

«Хочу офіційно заявити, що це чергова брехня. Бруд, який лунає на мою адресу, не має підтверджень в реальних фактах.

Моєю метою завжди було сприяння розвитку малого бізнесу у Роздільнянському районі та Одеській області в цілому», — заявив депутат.

Андрій Бабенко наголосив, що готовий взяти особисту участь у вирішенні наявного конфлікту. Він вважає проблему, яка виникла навколо Будинку побуту у Роздільній, неприпустимою та готовий стати на захист тих, хто постраждав від незаконних дій.

Андрій Бабенко має намір звернутися до відповідних правоохоронних інстанцій, щоби у Роздільнянському районі не було більше спроб душити малий бізнес. «Лише разом зможемо подолати всі негаразди», — переконаний депутат.

Источник